Životní poslání

15. března 2015 v 19:28 |  Téma týdne
Tak nic. Psát témata týdne asi budu psát v neděli. Bohužel se nejlepším, ale snad to nevadí. Hlavně že to stihnu do konce týdne. :D Tak.
Životní poslání. Podle mě má každý nějaké životní poslání. Jen je třeba ho najít. A každý má podle mě jiné, originální poslání. Nikdo nemá stejné. Já nevím, jaké mám poslání, ale pevně věřím, že ho objevím. I když je možné, že někdo své poslání nikdy neodhalí. Ani moc nevím, jaké bych chtěla. Ale co vím je, že bych ho chtěla někdy poznat.


Myslím, že každý by měl své poslání odhalit. Pak bude vědět co dělat a jakým směrem se vydat. Ale myslím že je možné, že někomu se jeho poslání nemusí líbit. A ne všichni za ním musí jít. Někdo může vědět, jaké je jeho poslání, ale přesto může dělat jiné věci a jít jinou cestou. No, ale.. no, moc nevím. Já, kdybych zjistila své poslání, tak za ním jdu. A kdyby se mi nelíbilo, tak to opravdu nevím. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela.

A co vy? Přemýšleli jste někdy o svém poslání? Znáte někdo své životní poslání a pokud ne, chcete ho zjistit? Mějte se krásně a užívejte si zbytek večera. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 15. března 2015 v 20:34 | Reagovat

~Čaué~
Je to pořád v tomto týdnu? Je? Tak co se řeší :) Nic... takže pohoda :)
Někdo na své životní poslání přijde dříve a někdo později.. někdo třeba vůbec, nevím :/
Napsala jsi to krásně a souhlasím.
Já své životní poslaní asi neznám a možná bych i ráda zjistila... Ale možná ho znám. Možná jsem na něj nedávno přišla, ale nevím, jestli to je ono...
Myslím, že to si člověk uvědomí až na stará kolena... co měl dělat a tak, ale nevím.. no nic ahoj :)

2 Ivet Pavlic Ivet Pavlic | Web | 18. března 2015 v 15:57 | Reagovat

Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, ale podle mě si své životní poslání každý z nás určí sám, nemyslím si, že jsme předem naprogramovaní k tomu, že musíme udělat v životě tohle a tohle... ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama